Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 7

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 219
· Najnowszy użytkownik: karahu3

free counters

stat4u

Aktualności

Pokaz w Zielonej Górze

Dodane przez Redakcja, Dnia: 29.11.2018, 12:29 Okręg Zielonogórski Inne
Okręg Zielonogórski
W dniach od 5 października do 16 listopada 2018 roku, w Bibliotece Wojewódzkiej w Zielonej Górze, odbył się pokaz filatelistyczny zorganizowany przez zielonogórskich filatelistów. Celem pokazu było przypomnienie o pięknym hobby, jakim jest filatelistyka oraz próba zainteresowania nowych osób, które nie miały do tej pory kontaktu z kolekcjonowaniem znaczków pocztowych. Pokaz charakteryzował się różnorodnością tematów pokazanych w eksponatach, takich jak: "Rower", "Scouting", "Parowozy świata", "Winorośl i wino w dziedzictwie UNESCO" oraz eksponat z historii poczty "Zielona Góra do 1945 roku". Ponadto zostały zademonstrowane trzy eksponaty naszych młodzieżowych członków z Kargowej pod tytułem „Zielona Góra po 1945 roku”, "Zaproszenie do Kargowej” oraz "Piękno Ziemi Lubuskiej". W pierwszym dniu pokazu salę wystawową odwiedzili dziennikarze polskiego radia oraz telewizji regionalnej, którzy nagłośnili medialnie to wydarzenie.
Mamy nadzieję, że umiejscowienie pokazu w Bibliotece Wojewódzkiej spopularyzowało filatelistykę w naszym regionie i w przyszłości spowoduje większe zainteresowanie tym hobby, a co za tym idzie pozyskanie nowych członków do naszego okręgu.

Informację przekazał:
Zdzisław Wiatrowski
facebookDrukuj

Komentarze

#1 | johann olchowik dnia listopad 30 2018 22:46:40
Dolnoślonskim - zielonogórskim Kamratom filatelistycznym moje szczyre gratulacje.
Mom nadzieja że tymat Waszego pokazu podchycom Filateliści z cołkigo Ślonska. Zdzichu kaj sie idzie pokukać na eksponat Zielona Góra do 1945 roku?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.