Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 218
· Najnowszy użytkownik: isabeluk1

free counters

stat4u

Aktualności

Komunikat Polskiej Kapituły Filatelistycznej nr 1/2019

Dodane przez Redakcja, Dnia: 22.03.2019, 10:57 Polska Kapituła Filatelistyczna Inne
Komunikat Polskiej Kapituły Filatelistycznej nr 1/2019
Zarząd PKF pierwsze w 2019 r. posiedzenie odbył w dniu 4 marca w Biurze Okręgu Śląsko- Dąbrowskiego PZF. Zgodnie z podjętymi na nim ustaleniami i uchwałami Zarząd m.in. planuje zorganizowanie w bieżącym roku dwudniowego spotkania z przewodniczącymi
przedstawicielstw Kapituły w celu aktualizacji Regulaminów Kapituły, a w szczególności wspólnego opracowania i przyjęcia wytycznych merytorycznej oceny dokonań kandydatów zgłaszanych do wyróżnienia Statuetką „Prymus” w każdej kategorii wyróżnienia oraz ewentualnych zmian w zasadach głosowania i wyboru nominowanych i laureatów wyróżnienia statuetką. Spotkanie odbędzie się na terenie woj. śląskiego w terminie 15 i 16 czerwca, a koszty (przyjazdu i pobytu) pokryte zostaną przez ZG Związku. Szczegóły dotyczące miejsca oraz programu spotkania podane zostaną w kolejnym komunikacie Zarządu.

W sprawie związanej z tym konsultacyjnym spotkaniem Zarząd Kapituły prosi przewodniczących przedstawicielstw aby w terminie najpóźniej do końca marca br. przekazali na adres mailowy sekretarza Zarządu PKF (romek.jez@interia.pl) informację o:
- gotowości uczestnictwa w spotkaniu, a w przypadku niemożności osobistego udziału, podali dane członka przedstawicielstwa, który w zastępstwie reprezentować będzie przedstawicielstwo,
- aktualnym składzie osobowym swojego przedstawicielstwa.

Zarząd PKF podjął także ustalenia organizacyjne dotyczące przedstawicielstw Okręgu Śląsko-Dąbrowskiego i Wielkopolskiego. W pierwszym przypadku wskazano na konieczność uzupełnienia składu osobowego w miejsce ŚP Rajmunda Dąbka, w drugim natomiast - z uwagi na dwukrotne odstępstwo od obowiązujących, regulaminowych zasad głosowania - podjęto uchwałę o odwołaniu przedstawicielstwa PKF przy Okręgu PZF w Poznaniu.

Henryk Monkos
Prezes PKF
facebookDrukuj
Dołączone pliki:

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.