Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 645
· Najnowszy użytkownik: HamilGuasteter

free counters

stat4u

Aktualności

Wystawa filatelistyczna Stowarzyszenia Polonus

Dodane przez Redakcja, Dnia: 22.03.2019, 16:10 ZG PZF Wystawy
Wystawa filatelistyczna Stowarzyszenia Polonus
Na prośbę Pana Dr. Edwina J. Andrews'a Prezydenta POLONUS Polish Philatelic Society, najstarszego i największego stowarzyszenia promującego polską filatelistykę w Stanach Zjednoczonych informujemy, że najbliższa coroczna wystawa filatelistyczna POLONUS-a, odbywająca się w 80. rocznicę powołania stowarzyszenia, odbędzie się w ramach dorocznej wystawy CHICAGOPEX 2019 w dniach 22-24 listopada br. Poza POLONUS-em w wystawie tej wezmą także udział inne działające w Stanach Zjednoczonych narodowe stowarzyszenia. Zapowiedziany jest udział m.in. stowarzyszeń filatelistycznych: litewskiego, rosyjskiego, ukraińskiego.

Pan Andrews zwraca się do członków Polskiego Związku Filatelistów o rozważenie udziału przedstawicieli PZF w tym wydarzeniu. Udział filatelistów z Polski, zdaniem Pana Andrews'a, byłby ważnym akcentem jubileuszu stowarzyszenia. Więcej o CHICAGOPEX 2019 można znaleźć na stronie:
https://www.chicagopex.org/chicagopexcurrent.html

Warto odnotować, że w ostatnich latach przedstawiciele POLONUS-a parokrotnie uczestniczyli w wystawach filatelistycznych organizowanych w Polsce prezentując eksponaty wysokiej jakości, często zawierające unikatowe walory.
facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.