Wybierz język
 • język polski
 • język angielski
 • język hiszpański
 • język francuski
 • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 15

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 216
· Najnowszy użytkownik: ADAMWOCHNA

free counters

stat4u

Aktualności

Zakończenie KWF "100. rocznica zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego" Koszalin 2019

Dodane przez Redakcja, Dnia: 18.04.2019, 22:22 Okręg Koszaliński Inne
Zakończenie KWF "100. rocznica zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego" Koszalin 2019
Cztery dni od otwarcia wystawy minęły bardzo szybko, w sobotę 13.04.2019 r. dokonaliśmy zamknięcia wystawy. Były to wyjątkowo pracowite dni, a jednocześnie bardzo atrakcyjne i ciekawe dla odwiedzających naszą wystawę. O jej atrakcyjności decydowały znakomite eksponaty. Warto wspomnieć, że na 55 prezentowanych prac w klasach konkursowych, członkowie Sądu Konkursowego przyznali: 5 dyplomów w randze medalu dużego złotego, 14 - w randze medalu złotego, 8 - w randze medalu dużego pozłacanego oraz 16 - w randze medalu pozłacanego (razem 43 w kolorze złota), pełny wykaz wyróżnień w załączniku. Najlepiej to świadczy o poziomie wystawy. Z ust jurorów, wystawców oraz znacznej ilości zwiedzających osób padło wiele ciepłych i pochlebnych słów dotyczących wystawy. Chwalono bardzo dobry dobór eksponatów, warunki ekspozycji oraz promocję medialną wystawy. Rozpoczęliśmy ją od konferencji prasowej w poniedziałek 8 kwietnia, w tym dniu pojawiły się również na dwóch telebimach (na ratuszu oraz na osiedlu Przylesie) spoty zapraszające na wystawę, później były artykuły w regionalnej prasie i w internecie oraz audycje w koszalińskim radio i TV MAX. W moim odczuciu takiego nagłośnienia imprezy filatelistycznej w Koszalinie jeszcze nie było. Wszystko to sprawiło, że wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem, dobrze promowała filatelistykę, a po zapoznaniu się z prezentowanymi eksponatami, równie dobrze przybliżała wiele epizodów z historii naszego państwa.

Zapraszam do zapoznania się z wybranymi zdjęciami (autorem jest Tadeusz Galant) oraz niektórymi informacjami prasowymi.

Leszek Bednarek
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Wystawy
facebookDrukuj
Dołączone pliki:
 • Cześć artykułu z miesięcznika Prestiż

 • Głos Koszaliński - 09.04.2019 r.

 • Protektor Wystawy (trzeci z lewej) oraz członkowie Komitetu Honorowego

 • Częściowego przecięcia wstęgi dokonuje członek Komitetu Honorowego prezes Poznańskiego Oddziału Towarzystwa Przyjaciół Powstania Wielkopolskiego Kol. Wawrzyniec Wierzejewski

 • Zbliżamy się do finału, rozpoczęcie palmaresu, zgromadzonych wita dziekan Wydziału Humanistycznego, prof. PK Michał Polak (członek PZF)

 • Za chwilę zostaną wręczone Grand Prix oraz Nagrody Specjalne

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.