Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 7

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 219
· Najnowszy użytkownik: Iwona

free counters

stat4u

Aktualności

Komunikat wydawcy "Filatelisty"

Dodane przez Redakcja, Dnia: 03.12.2019, 21:54 ZG PZF Filatelista
ZG PZFWiosną 2017 roku dzięki uprzejmości jednego z naszych Kolegów, członka PZF, został uruchomiony system sprzedaży e-Filatelisty. System ten został posadowiony i do dzisiaj pracuje na serwerze firmy, która ponadto dba o ciągłość pracy i przeprowadza bieżące konserwacje. Zmiany właścicielskie spowodowały, że dalsze utrzymanie e-Filatelisty nie będzie już możliwe. Oznacza to, że nie jest już możliwe dokonanie zakupu nowych prenumerat. Jednak do sierpnia 2020 roku e-Filatelista będzie funkcjonował. Każdy, kto wykupił wcześniej prenumeratę, będzie mógł spokojnie "odebrać" swoje czasopismo. Będzie także możliwy zakup pojedynczych zeszytów e-Filatelisty tak, jak było to możliwe do tej pory. Wszystkich, którzy regularnie korzystali z usług e-Filatelisty za powstałą sytuację przepraszamy i jednocześnie dziękujemy za zainteresowanie tą niezwykle nowoczesną formą publikowania i dystrybucji.

Wydawca "Filatelisty"
facebookDrukuj

Komentarze

#1 | archeofil dnia grudzień 05 2019 09:29:32
Bardzo żałuję tej decyzji, gdyż możliwość posiadania i czytania "Filatelisty" w komputerze, a nawet w komórce, była dla mnie bardzo wygodna. Korzystałem z tego nawet wtedy, gdy czasem kupiłem również wersję papierową.
Nie wiem, jakie zmiany właścicielskie uniemożliwiają sprzedaż e-Filatelisty, ale sądzę, że można by znaleźć innego dostawcę tej usługi, zamiast robić duży krok wstecz pozbawiając czytelników możliwości wyboru.
#2 | ptp18 dnia grudzień 17 2019 22:28:57
Czy wiemy z jakim zainteresowaniem czytelników spotkała się elektroniczna forma F? Zmiany właściciela serwera i niespodziewanych wcześniej kosztów nie można było przewidzieć. Proponowane nagle koszty są nie do przyjęcia i przy znikomym zainteresowaniu sprawa jest chyba przegrana.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.