Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 747
· Najnowszy użytkownik: AliMeeddymef

free counters

stat4u

Aktualności

Uchwała Zarządu Głównego PZF

Dodane przez Redakcja, Dnia: 27.05.2020, 15:24 ZG PZF Uchwały i zarządzenia
ZG PZFW dniu 25 maja 2020 roku, na posiedzeniu internetowym Zarząd Główny przyjął uchwałę zmieniającą Załącznik nr 4 do Instrukcji Finansowej PZF, dotyczący sprawozdania z ruchu członków, w związku z jednolitą składką członkowską obowiązującą od roku 2020.

Nowe formularze - w wersji edytowalnej i do wydruku - znajdują się jako załączniki w niniejszej wiadomości oraz w zakładce "Druki i wzory dokumentów".
facebookDrukuj
Dołączone pliki:

Komentarze

#1 | wedkarz dnia czerwiec 25 2020 18:50:00
W kwestii druku "Sprawozdanie z ruchu członków". Wstyd - dokument (wersja PDF - załącznik 4), który trafia do okręgów i kół na głęboką prowincję jest bez części opisów tabel. Brak opisu kolumny 4 a w rzędach poziomych dwa puste pola (opis tylko w rzędzie 2 i 4). Dlaczego takie zlekceważenie dla druku PDF (i naszej społeczności) kiedy ten sam druk nr 4 w wersji doc jest prawidłowy skonstruowany. Czyżby koronawirus wpływał także na nasze myślenie ?
#2 | Redakcja dnia lipiec 08 2020 10:51:33
Opisany "błąd" jest raczej kwestią użytego przez Szanownego Kolegę czytnika plików PDF lub powstał w wyniku otwarcia tego pliku np. w smartfonie lub na tablecie (co oznacza również użycie niekompatybilnego czytnika plików PDF). Sprawdziliśmy działanie pliku na kilku różnych programach w komputerze stacjonarnym oraz na laptopie i w żadnym z nich nie powstał opisany przez Kolegę efekt.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.