Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 219
· Najnowszy użytkownik: Bernardnot

free counters

stat4u

Aktualności

Nowa frankatura z Klubu "Frankotyp"

Dodane przez Redakcja, Dnia: 18.09.2020, 12:19 ZG PZF Inne
Nowa frankatura z Klubu "Frankotyp"
Ogólnopolski Klub Zbieraczy Frankatur Mechanicznych "FRANKOTYP" im. Tadeusza Hampla z okazji 175. rocznicy uruchomienia linii z Warszawy do Skierniewic, będącej częścią Drogi Żelaznej Warszawsko Wiedeńskiej, będzie stosował nakładkę okolicznościową na maszynę frankująca. Nakładka przedstawia parowóz Skierniewice, pierwszy parowóz pracujący na tej trasie. Przewidziane są koperty okolicznościowe z reprodukcją pocztówki przedstawiającą dworzec w Skierniewicach. Odbitki listem zwykłym wykonywane będą na kopertach zwykłych białych lub okolicznościowych. Każdy kto chce otrzymać frankaturę może może zamówić ją na zwykłej białej kopercie w cenie 4,00 zł/szt, lub na kopercie okolicznościowej w cenie 6 zł/szt. Odbitki frankatury listem poleconym będą wykonywane tylko na białych kopertach w cenie 7,20 zł/szt. (brak miejsca na kopercie okolicznościowej na e-R-kę). Można również nadesłać zaadresowane koperty formatu C6 do ofrankowania okolicznościową nakładką. Jest możliwość odesłania frankatur w liście zwrotnym, tak by nie narazić koperty z frankaturą na uszkodzenie w transporcie, wówczas proszę doliczyć do zamówienia 7,20 zł na zwrotny list polecony i kopertę. Zrealizowane zostaną wszystkie zamówienia nadesłane do dnia 28.09.2020 r., korespondencję do ofrankowania proszę kierować na adres:

Polski Związek Filatelistów
Ogólnopolski Klub Zbieraczy
Frankatur Mechanicznych
„FRANKOTYP”
Skr. Poczt. 325
90-950 Łódź 1

Należność za ofrankowanie korespondencji należy wpłacić na konto Okręgu Łódzkiego PZF z dopiskiem Klub Frankotyp, nr konta:
PKO BP o/Łódź 45 1020 3352 0000 1502 0092 1791
Do przesyłki proszę dołączyć kopię dokonania wpłaty, ofrankowane zostaną wszystkie koperty nadesłane do 28.09.2020 r. Ze względu na brak możliwości śledzenia wpłat na koncie bankowym Zarządu Okręgu Łódzkiego na bieżąco, poza wpłatą na konto koniecznie należy złożyć zamówienie listownie lub mailem na adres blaszczyk26@interia.pl. Wszystkie zamówienia i nadesłane przesyłki po tym terminie będą mogły być zrealizowane ale tylko pod warunkiem opłacenia kosztów przesyłki zwrotnej.

Z filatelistycznym pozdrowieniem
Krzysztof Błaszczyk
Przewodniczący Klubu "Frankotyp"

facebookDrukuj

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.