Filatelistyka na Podlasiu
Dodane przez Andrzej Nowak dnia Maj 19 2011 15:28:46
Szanowni Państwo,
W posiedzeniu Zarządu Głównego w Ciechocinku, 9-10 kwietnia 2011 r., uczestniczył kolega Marcin Kupryciuk, który przedstawił inicjatywy podejmowane przez członków byłego Okręgu Białostockiego PZF oraz innych osób w celu reaktywowania zorganizowanej działalności filatelistycznej na tym terenie...
Treść rozszerzona
Filatelistyka na Podlasiu
Szanowni Państwo,
W posiedzeniu Zarządu Głównego w Ciechocinku, 9-10 kwietnia 2011 r., uczestniczył kolega Marcin Kupryciuk, który przedstawił inicjatywy podejmowane przez członków byłego Okręgu Białostockiego PZF oraz innych osób w celu reaktywowania zorganizowanej działalności filatelistycznej na tym terenie. Wierzymy w powodzenie i gorąco popieramy, jako Zarząd Główny PZF inicjatywę grupy filatelistów podlaskich. Na prośbę kolegi Marcina zamieszczamy jego apel na naszej stronie internetowej oraz w czasopiśmie „Filatelista”.

Roman Babut
Sekretarz ZG PZF

Apel:
„Wszystkich miłośników kolekcjonowania znaczków pocztowych pragnących reaktywować działalność filatelistyczną na Podlasiu, a w Białymstoku w szczególności, proszę o kontakt ze mną telefoniczny: tel. kom. 664 136 712 lub mail-em: marcin_kupryciuk@o2.pl. Zapraszam serdecznie.”