Okręgowa Wystawa Filatelistyczna III stopnia w Kępnie
Dodane przez Andrzej Nowak dnia Wrzesień 29 2011 20:55:00
Tematyczna Wystawa Filatelistyczna III stopnia "350 lat nadania praw miejskich Kępnu" - ZAPROSZENIE. Komitet Organizacyjny zaprasza wszystkich bardzo serdecznie na otwarcie Tematycznej Wystawy Filatelistycznej III stopnia - „350lat nadania praw miejskich Kępnu”, która odbędzie...
Treść rozszerzona
Tematyczna Wystawa Filatelistyczna III stopnia „350 lat nadania praw miejskich Kępnu”- ZAPROSZENIE
Komitet Organizacyjny zaprasza wszystkich bardzo serdecznie na otwarcie Tematycznej Wystawy Filatelistycznej III stopnia - „350lat nadania praw miejskich Kępnu”, która odbędzie się dnia15 października 2011 o godzinie 12:00 Klub Nauczyciela w Kępnie ul. Broniewskiego 5.
Głównym celem wystawy, to promocja filatelistyki na ziemi kępińskiej, a szczególnie wśród młodzieży. Według ustalonego harmonogramu placówki oświatowe-szkoły odwiedzać będą codziennie wystawę. Atrakcją wystawy jest wybór najładniejszego eksponatu filatelistycznego w oczach zwiedzających. Wybrany eksponat otrzymuje nagrodę specjalną w postaci pucharu i nagrodę Starosty kępińskiego.
Wśród wszystkich którzy prawidłowo zagłosowali na najładniejszy eksponat w jego oczach zostaną rozlosowane na uroczystości zakończenia wystawy nagrody rzeczowe w postaci aparatu fotograficznego, pendrive i innych nagród. Codziennie odbywać się będą losowania dodatkowych nagród w postaci wydawnictw pocztowych(foldery, katalogi, znaczki pocztowe) wśród wszystkich, którzy w danym dniu oddali swój głos.
Nagrodę Grand prix wystawy stanowi trofeum kryształowe wraz z nagrodą w postaci aparatu fotograficznego Burmistrza Miasta i Gminy w Kępnie. Dodatkowo Komitet organizacyjny nagrodzi eksponat – Najlepszy eksponat filatelistyczny o tematyce religijnej, w postaci pucharu redaktora naczelnego Tygodnika Kępińskiego wraz z nagrodą. Wszystkie eksponaty otrzymują od organizatorów wystawy okolicznościowy medal wystawy wraz z nagrodę rzeczową.
Filateliści Południowej Wielkopolski z Ostrzeszowa , Kępna i Wieruszowa zapraszają również na pokaz filatelistyczny pt. Błogosławiony Jan Paweł II.
Komisarz wystawy Edward Stankowiak