KOMUNIKAT NR 1/2011 PREZYDIUM ZG PZF
Dodane przez Andrzej Nowak dnia Październik 10 2011 00:40:18
Prezydium ZG PZF informuje, że w związku z zakończeniem kadencji 2006-2011 wszystkich władz wybieralnych Związku oraz Zarządów Komisji PZF do czasu zatwierdzenia nowych struktur Komisji i powołania nowych przewodniczących Komisji, kierowanie nimi przejmuje Prezydium ZG PZF. Do czasu powołania nowych przewodniczących Komisjami...
Treść rozszerzona

KOMUNIKAT NR 1/2011 PREZYDIUM ZG PZF
Prezydium ZG PZF informuje, że w związku z zakończeniem kadencji 2006-2011 wszystkich władz wybieralnych Związku oraz Zarządów Komisji PZF do czasu zatwierdzenia nowych struktur Komisji i powołania nowych przewodniczących Komisji, kierowanie nimi przejmuje Prezydium ZG PZF. Do czasu powołania nowych przewodniczących Komisjami kieruje Jerzy Białas za wyjatkiem Komisji Ekspertów i Zwalczania Fałszerstw, którą kieruje Henryk Monkos.
W związku z pilnym podjęciem prac przez Komisję ds, Filatelistyki Młodzieżowej ZG PZF wynikajacych z kalendarza przygotowań do 50. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Filatelistycznego kierowanie w/w Komisją powierza się prezesowi o/ Toruńskiego Wojciechowi Lewandowskiemu.
Decyzja Internetowa Prezydium nr 1/XX/2011/Pr.