Wystawa w Koszalinie
Dodane przez Andrzej Nowak dnia Wrzesień 30 2012 22:24:04
Do kalendarza corocznych wystaw filatelistycznych w PZF zaliczane są koszalińskie Debiuty. Już 14 lat młodzież ma możliwość zaprezentowania swoich prac. W tym roku wystawa odbędzie się w Koszalinie w dn. 15 – 18 listopada w Klubie Osiedlowym „W Klocku” . Od jakiegoś czasu wystawy odbywają się pod hasłem propagowania...
Treść rozszerzona
WYSTAWA W KOSZALINIE
Do kalendarza corocznych wystaw filatelistycznych w PZF zaliczane są koszalińskie Debiuty. Już 14 lat młodzież ma możliwość zaprezentowania swoich prac. W tym roku wystawa odbędzie się w Koszalinie w dn. 15 – 18 listopada w Klubie Osiedlowym „W Klocku” . Od jakiegoś czasu wystawy odbywają się pod hasłem propagowania walorów Pomorza Środkowego. Ten region słynie z lasów i rosnących w nim grzybów. Organizatorzy starają się aby w tym roku datownik okolicznościowy prezentował kolejnego grzyba naszych lasów – gołąbka zielonawego. Nawiązujemy tym samym do serii grzybów jakie wydała Poczta Polska.
Chętnych młodych wystawców zapraszamy na wystawę do Koszalina. Regulamin wystawy i potrzebne dokumenty znajdują się w załącznikach.
Przesłał:
Andrzej Skorek