Spotkanie opłatkowe członków Pomorskiego Okręgu PZF w Gdańsku.
Dodane przez Andrzej Nowak dnia Styczeń 15 2014 00:25:32
W dniu 13.01.br. w Domu Filatelisty w Gdańsku odbyło się spotkanie opłatkowe Zarządu i Członków Kół Pomorskiego Okręgu PZF. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się od składania życzeń Nowo Rocznych i przełamaniu się opłatkiem. Po oficjalnym przemówieniu...
Treść rozszerzona
Spotkanie opłatkowe członków Pomorskiego Okręgu PZF w Gdańsku.

W dniu 13.01.br. w Domu Filatelisty w Gdańsku odbyło się spotkanie opłatkowe Zarządu i Członków Kół Pomorskiego Okręgu PZF. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się od składania życzeń Nowo Rocznych i przełamaniu się opłatkiem. Po oficjalnym przemówieniu Prezesa ZO Jerzego Białasa dalszą część spotkania poprowadził ksiądz kanonik Roman Zrój – kapelan Gdańskich Filatelistów. Liczne dyskusje przerywano dla odśpiewania kolejnej kolędy i modlitwy za kolegów, którzy odeszli na wieczny spoczynek.
Przewodniczący Sekcji Gdańskiej PZF Klubu Św. Gabriela kol. Karol Markiewicz, zapoznał zebranych o odbytej w dniu 4.01.2014 r. Uroczystości Święceń Biskupich Ks. Biskupa dra Wiesława Szlachetki w Bazylice Archikatedralnej w Gdańsku Oliwie. Na tą okoliczność Sekcja Gdańska wydała ilustrowaną kopertę i kartę beznominałową i dzięki Poczcie Polskiej na czas przygotowano znaczek personalizowany z wizerunkiem Ks. Biskupa Szlachetki. Spotkanie w przyjaznej atmosferze i słodkim poczęstunku trwał do późnych godzin wieczornych.

Przesłał:
Waldemar Piotr Więcław