Propozycją atrakcyjnej wycieczki na wystawy filatelistyczne do Poitiers (Francja) oraz Essen (Niemcy) pod hasłem "Filatelistyczna majówka 2014".
Dodane przez Andrzej Nowak dnia Styczeń 16 2014 00:14:54
Zwracamy się do Państwa z propozycją atrakcyjnej wycieczki na wystawy filatelistyczne do Poitiers (Francja) oraz Essen (Niemcy) pod hasłem "Filatelistyczna majówka 2014". W dniach 1-4 maja w Poitiers odbywać...
Treść rozszerzona
Propozycją atrakcyjnej wycieczki na wystawy filatelistyczne do Poitiers (Francja) oraz Essen (Niemcy) pod hasłem "Filatelistyczna majówka 2014"

Zwracamy się do Państwa z propozycją atrakcyjnej wycieczki na wystawy filatelistyczne do Poitiers (Francja) oraz Essen (Niemcy) pod hasłem "Filatelistyczna majówka 2014". W dniach 1-4 maja w Poitiers odbywać będzie się cykl wystaw filatelistycznych pod nazwą Timbres Passion 2014, w ramach którego zaplanowano:
- międzynarodową, specjalistyczną wystawę eksponatów o tematyce ornitologicznej Birdpex;
- europejską, specjalistyczną wystawę eksponatów o tematyce kolejowej Ferphilex;
- młodzieżową wystawę francuską Timbres Passion;
- Mistrzostwa Europy w Maksymafilii;
- Mistrzostwa Francji w klasie otwartej;
- wystawę bilateralną Francja - Rumunia.
Z kolei w dniach 8-10 maja w Essen odbędą się 24. Międzynarodowe Targi Filatelistyczne, połączone w tym roku z Mistrzostwami Niemiec w Filatelistyce Tematycznej.
Zamierzamy wziąć udział w w/w imprezach, odwiedzając przy okazji interesujące i ciekawe historycznie miejsca. Mamy nadzieję, ze przedstawiona oferta spotka się z Państwa życzliwym odzewem, a przedstawiony w załączeniu program wycieczki skusi także nie-filatelistów.

Przesłał:
Adam Staroń