79 numer Informatora Koszalińskiego Okręgu PZF
Dodane przez Andrzej Nowak dnia Czerwiec 29 2014 12:16:24
Czerwcowy numer Informatora przybliża nas do głównych obchodów jubileuszu 60 lecia Koszalińskiego Okręgu PZF. Intensywne przygotowania dają się zauważyć w tematyce materiałów zamieszczonych w bieżącym numerze. Z dużym rozmachem przygotowujemy się do VII edycji Bałtyckiego...
Treść rozszerzona
79 numer Informatora Koszalińskiego Okręgu PZF

Czerwcowy numer Informatora przybliża nas do głównych obchodów jubileuszu 60 lecia Koszalińskiego Okręgu PZF. Intensywne przygotowania dają się zauważyć w tematyce materiałów zamieszczonych w bieżącym numerze. Z dużym rozmachem przygotowujemy się do VII edycji Bałtyckiego Festiwalu Znaczka, którego formuła ma się opierać na wystawie eksponatów dorosłych i młodzieżowych filatelistów – inicjatywa zapowiada się więc bardzo ciekawie. O przygotowaniach dowiemy się więcej z materiału przygotowanego przez Zarząd Okręgu.
Bardzo interesującą retrospekcją dziejów Koszalińskiego Okręgu jest materiał wspomnieniowy pióra Zygmunta Linke. Jest to bardzo cenne i ciekawe spojrzenie na naszą przeszłość. W sposób szczególny zachęcamy Czytelników do lektury tego artykułu.
Spojrzeniem na naszą przeszłość jest również materiał przypominający najaktywniejszych działaczy wpisanych do księgi Zasłużonych dla Koszalińskiego Okręgu.
W 79 numerze kwartalnika znajdują się stałe rubryki, bez których trudno jest sobie wyobrazić nasz periodyk. Zamierzchłą historią poczty tych ziem
z wielkim znawstwem i niezwykłą pasją zajmuje się Władysław Fijałkowski. Tematyka marynistyczna zarezerwowana jest już na stale dla Ryszarda Munzera. Pozostałe tematy również mają swoich stałych Czytelników, oczekiwania powinny zostać zaspokojone w pełni.
Przedstawione materiały obrazujące bieżącą pracę i osiągane sukcesy
w powiązaniu ze wspomnieniami dają obraz ciągłości działania Polskiego Związku Filatelistów na terenie Pomorza Środkowego.
Zachęcamy do lektury czasopisma koszalińskich filatelistów. Życzymy aby każdy z Czytelników znalazł coś ciekawego dla siebie w tym numerze.
Zainteresowanych regularnym otrzymywaniem koszalińskiego kwartalnika zapraszamy do jego prenumeraty. Szczegóły pod adresem Okręgu lub Tel;
94 35 257 92 w każdy poniedziałek od 12.00 do 18.00.

Przesłał;
Andrzej Skorek