81. numer "Informatora Koszalińskiego Okręgu PZF"
Dodane przez Wojtek Nowinski dnia Styczeń 01 2015 15:37:06
Ukazał się kolejny, już 81, numer "Informatora Koszalińskiego Okręgu PZF". A w nim, oprócz stałych i znanych bloków tematycznych, jak zwykle interesujące materiały, ukazujące jak kończył się bogaty w wydarzenia rok w Koszalińskim Okręgu PZF. Zapraszamy do lektury!
Treść rozszerzona
Ukazał się kolejny numer „Informatora” Koszalińskiego Okręgu PZF. Do tej pory ukazało się 81 wydań koszalińskiego kwartalnika. Jego zawartość jest, jak zwykle, interesująca. Materiały pokazują jak kończy się kolejny bogaty w wydarzenia rok w Koszalińskim Okręgu PZF. Był to rok podsumowujący czas wytężonej pracy ostatnich 60 lat PZF na Pomorzu Środkowym. Mijający rok to także zasłużone w 60-cio leciu Okręgu czynne świętowanie Jubileuszu poprzez zorganizowanie przez filatelistów dwóch wystawy filatelistycznych dla dorosłych i młodzieży oraz uroczystą jubileuszową Galę.
Władze Okręgu oraz filateliści kół terenowych pragnęli podkreślić doniosłość Jubileuszu – 60-lecia powstania Polskiego Związku Filatelistów na Pomorzu Środkowym. W opinii wielu środowisk udało się pokazać zarówno dorobek organizacyjny jak i najaktywniejszych filatelistów w Okręgu. Szczegóły opisał redaktor Naczelny w obszernym artykule.
Oprócz wspomnień i refleksji z minionych lat Czytelnicy znajdą również stałe i znane bloki tematyczne, które zawsze stanowią dopełnienie każdego numeru Informatora, tym razem po raz 81.
Zainteresowanych regularnym otrzymywaniem koszalińskiego kwartalnika zapraszamy do jego prenumeraty. Szczegóły pod adresem Okręgu lub Tel; 94 35 257 92 w każdy poniedziałek od 12.00 do 18.00.