Badanie ankietowe członków PZF
Dodane przez Wojtek Nowinski dnia Luty 28 2018 21:35:47
Szanowni Filateliści, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety w sposób zgodny z Państwa odczuciami i doświadczeniem. Celem tego badania jest zobrazowanie obecnej sytuacji dotyczącej filatelistyki oraz bezpośrednio związanej z PZF. Zapraszamy do udziału w ankiecie zarówno członków PZF jak i filatelistów niezrzeszonych.
Treść rozszerzona
Szanowni Filateliści,
zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety w sposób zgodny z Państwa odczuciami i doświadczeniem. Celem tego badania jest zobrazowanie obecnej sytuacji dotyczącej filatelistyki oraz bezpośrednio związanej z Polskim Związkiem Filatelistów. Zapraszamy do udziału w ankiecie zarówno członków PZF jak i filatelistów niezrzeszonych. Wszystkie wypełnione przez uczestników badania ankiety są dla nas jednakowo ważne. Wnioski przyczynią się do poszerzenia wiedzy o nas samych jak również do modelowania sytuacji w PZF w nieodległej przyszłości. Poświęcony przez Państwa czas pozwoli nam na realizację tych zadań.
Ankiety można przesłać anonimowo, ale te z podanymi informacjami poniżej wezmą udział w losowaniu ponad 100 nagród rzeczowych.
Formularz ankiety dostępny jest jako plik do pobrania poniżej, który po wydrukowaniu i wypełnieniu należy odesłać na wskazany adres. Poniżej znajduje się również odnośnik do elektronicznej wersji ankiety, którą można wypełnić on-line, bez konieczności drukowania.
Wejście do ankiety on-line

Prosimy o skorzystanie z najbardziej dogodnej dla Państwa formy ankiety i sposobu jej przesłania. Wyniki losowania nagród zostaną opublikowane w czerwcowym numerze „Filatelisty” i zamieszczone na stronie www.zgpzf.pl

Z góry dziękujemy za udział w badaniu.
Zarząd Główny PZF