IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na projekt kartki pocztowej
Dodane przez Wojtek Nowinski dnia Kwiecień 21 2018 10:31:54
Koło Polskiego Związku Filatelistów Nr 4 w Oleśnicy wspólnie z Klubem Zainteresowań PZF "Olesnicoviana" już po raz czwarty ogłaszają Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na projekt kartki pocztowej. Tym razem tematyka związana jest z Pocztą Polską i jubileuszem 460-lecia tej instytucji.
Treść rozszerzona
Koło Polskiego Związku Filatelistów Nr 4 w Oleśnicy wspólnie z Klubem Zainteresowań PZF "Olesnicoviana" już po raz czwarty ogłaszają Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na projekt kartki pocztowej. Tym razem tematyka związana jest z Pocztą Polską i jubileuszem 460-lecia tej instytucji. Patronat nad konkursem objęła p. Joanna Rupnicka - Regionalny Koordynator ds. filatelistyki Poczty Polskiej S.A. we Wrocławiu.

Prace konkursowe należy dostarczyć do dnia 18 czerwca br., na adres podany w regulaminie. Wszystkie pozostałe szczegóły dotyczące konkursu są również w nim zawarte. Najlepsza praca, która otrzyma tytuł Grand Prix, zostanie wydana w formie kartki przez Pocztę Polską S.A. we Wrocławiu.

Przewidziano także ciekawe nagrody dla pozostałych wyróżnionych prac z miejsc I-III i ewentualnie innych wyróżnionych uczestników.

Tekst nadesłał:
Adam Szuler
Prezes Koła PZF Nr 4 w Oleśnicy