Filatelistyczna wystawa edukacyjna w Kielcach
Dodane przez Redakcja dnia Sierpień 11 2018 13:14:43
W dniu 6 sierpnia 2018 roku w gmachu Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach otwarta została wystawa edukacyjna pt. "W drodze do niepodległości". Wystawa związana z jubileuszem 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowana została przez Pocztę Polską. Wystawa czynna będzie do 15 sierpnia br.
Treść rozszerzona
W dniu 6 sierpnia 2018 roku w gmachu Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach otwarta została wystawa edukacyjna pt. "W drodze do niepodległości". Wystawa związana z jubileuszem 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowana została przez Pocztę Polską.
Wystawę otworzyły Pani Agata Wojtyszek Wojewoda Świętokrzyski i Pani Hanna Możdżeń Dyrektor Regionu Sieci w Kielcach, Poczta Polska S.A. Na uroczystość otwarcia przybyło około 100 osób, przedstawicieli różnych dziedzin życia regionu kieleckiego. Na zaproszenie organizatora wystawy Poczty Polskiej S.A., zbiór niepodległościowy (8 ekranów) zaprezentował Okręg Świętokrzyski PZF. Wystawa czynna jest do 15 sierpnia 2018 roku. Otwarcie i prezentacja wystawy przedstawione zostały w lokalnych środkach przekazu.

Informację przekazał:
Włodzimierz Seliga
Prezes Zarządu Okręgu Świętokrzyskiego PZF