KWF "Koszalin 2019" - regulamin i dokumenty zgłoszeniowe
Dodane przez Redakcja dnia Grudzień 20 2018 19:31:18
W dniach od 10-13 kwietnia 2019 roku, w Koszalinie odbędzie się Krajowa Wystawa Filatelistyczna "100. rocznica zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego". Organizatorzy przekazali nam do publikacji regulamin wystawy oraz dokumenty zgłoszeniowe dla zainteresowanych udziałem wystawców.
Treść rozszerzona
W dniach od 10-13 kwietnia 2019 roku, w Koszalinie odbędzie się Krajowa Wystawa Filatelistyczna "100. rocznica zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego". Miejscem ekspozycji wystawy będzie gmach Politechniki Koszalińskiej, przy ul. E. Kwiatkowskiego 6 E. Wystawa organizowana jest z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz zakończenia zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Organizatorzy wystawy wymienieni są w regulaminie. Zapraszamy wszystkich wystawców spełniających warunki uczestnictwa, określone w regulaminie. Zwracamy uwagę na możliwość wystawienia eksponatu klasy otwartej (OPEN) poza konkursem.

Jednocześnie wszystkim filatelistom zaglądającym na tę stronę, życzę zdrowych, spokojnych, pogodnych Świat Bożego Narodzenia oraz sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku, w życiu osobistym i na niwie hobbystycznej.

Przewodniczący KOW
Leszek Bednarek