XIX Mistrzostwa Europy w Filatelistyce Tematycznej (ECTP)
Dodane przez Redakcja dnia Styczeń 15 2019 21:50:28
W dniach 22-24 listopada 2019 r. odbędą się we włoskiej Weronie XIX Mistrzostwa Europy w Filatelistyce Tematycznej (ECTP). Chętni do wzięcia udziału w mistrzostwach muszą dokonać zgłoszenia najpóźniej do końca lutego 2019 r. W tym samym miejscu i terminie zaplanowane zostały 133. Targi Filatelistyczne - jedna z najważniejszych tego typu imprez w Europie.
Treść rozszerzona
W dniach 22-24 listopada 2019 r. odbędą się we włoskiej Weronie XIX Mistrzostwa Europy w Filatelistyce Tematycznej (ECTP). Dokładniejsze dane znaleźć można na stronie expo.fsfi.it/ectp2019, tam też znajduje się Regulamin ECTP (IREX) oraz formularz zgłoszeniowy. Wystawa ta ma specyficzny charakter - nie ma instytucji komisarzy, a każdy wystawca musi samodzielnie (lub przez upoważnionego przedstawiciela) przywieźć, zamontować i odebrać eksponat.

We wszystkich dotychczasowych edycjach Mistrzostw Europy polscy wystawcy tematyczni brali udział, odnosząc znaczące sukcesy. Ponieważ termin zgłoszeń upływa z końcem lutego 2019 r., chętni do uczestnictwa w Mistrzostwach winni wcześniej przesłać do mnie wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z kopią strony tytułowej z planem i opisem eksponatu (synopsis).

W tym samym terminie będą miały miejsce 133. Targi Filatelistyczne, według organizatorów jedne z najważniejszych imprez tego typu w Europie.

Prośby o wszelkie dodatkowe informacje proszę kierować na adres e-mail: ryszprange@poczta.wp.pl

Informację przekazał:
Ryszard Prange