Komunikat Komitetu Organizacyjnego KWF "Koszalin 2019"
Dodane przez Redakcja dnia Luty 19 2019 17:29:06
Komitet Organizacyjny KWF "100. rocznica zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego - Koszalin 2019" informuje o zakończeniu przyjmowanie zgłoszeń eksponatów na wystawę. Zgłoszono wiele znakomitych eksponatów, które gwarantują wysoki poziom tej wystawy. Organizatorzy zapraszają do Koszalina w dniach od 10 do 13 kwietnia 2019 roku. [Aktualizacja]
Treść rozszerzona
W imieniu Komitetu Organizacyjnego KWF "100. rocznica zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego" informuję, że zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń eksponatów na naszą wystawę. Serdecznie dziękujemy wszystkim wystawcom za podjęcie decyzji o wystawieniu swoich prac w Koszalinie. Zgłoszono wiele znakomitych eksponatów, które gwarantują wysoki poziom wystawy. Na wystawie będzie prezentowana ponad regulaminowa ilość ekranów. W najbliższym czasie poinformujemy wszystkich wystawców o zakwalifikowaniu konkretnych eksponatów na wystawę. Z przykrością muszę również zawiadomić, że ze względów na ograniczone możliwości ekspozycyjne, nie jesteśmy w stanie zaprezentować wszystkich zgłoszonych prac.

Zapraszam wszystkich filatelistów oraz sympatyków naszego hobby do odwiedzenia wystawy w Koszalinie w dniach 10 - 13 kwietnia 2019 r.

Przewodniczący KOW / Komisarz
Leszek Bednarek

[Aktualizacja]
Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu jakie wzbudziła informacja o wydaniu znaczków spersonalizowanych (Mój znaczek) oraz kartek korespondencyjnych pokazujemy ostateczne projekty tych wydawnictw. Zainteresowanych ich nabyciem prosimy o kontakt z kol. Robertem Boruckim (koło PZF przy Politechnice Koszalińskiej) do dnia 25.03.2019 r. Będziemy przyjmować zamówienia na minimum 3 znaczki w pasku, nie gwarantując szczególnego paska z arkusza. Szczegóły do uzgodnienia pod nr tel. 606 329 943 (preferowany SMS) lub adresem e-mail: borucki.rob@interia.pl.