ŚWF "London 2020" - komunikat
Dodane przez Redakcja dnia Lipiec 14 2019 23:17:16
Do redakcji strony internetowej ZG PZF dotarł komunikat komisarza PZF Światowej Wystawy Filatelistycznej "London 2020" kol. Ryszarda Prange, dotyczący terminu zgłoszeń eksponatów w klasie literatury. Zapraszamy do zapoznania się z treścią komunikatu wszystkich zainteresowanych udziałem w tej wystawie.
Treść rozszerzona
Do redakcji strony internetowej ZG PZF dotarł komunikat komisarza PZF Światowej Wystawy Filatelistycznej "London 2020" kol. Ryszarda Prange, dotyczący terminu zgłoszeń eksponatów w klasie literatury. Zapraszamy do zapoznania się z treścią komunikatu wszystkich zainteresowanych udziałem w tej wystawie:

Informuję, że organizatorzy wystawy Londyn 2020 przedłużyli termin zgłoszeń eksponatów w klasie literatury. Chętni, którzy dotąd nie zgłosili swoich eksponatów w tej klasie, mogą to zrobić do dnia 15 grudnia 2019, na mój adres e-mail: ryszprange@poczta.wp.pl, przysyłając formularz zgłoszeniowy oraz formularz informacyjny. Wskazane jest dołączenie skanu okładki, spisu treści i synopsisu (obydwa w jednym z języków FIP). Formularze oraz Regulamin IREX wystawy są dostępne na stronie wystawy http://www.london2020.co


Komisarz wystawy
Ryszard Prange