Wybierz język
  • język polski
  • język angielski
  • język hiszpański
  • język francuski
  • język niemiecki

Nawigacja

Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 222
· Najnowszy użytkownik: Marioraply

free counters

stat4u

Okręg Częstochowski

Adres
Zarząd Okręgu Częstochowskiego
ul. Dobrzyńska 128
42-200 Częstochowa
Biuro czynne: we wtorki w godz. 14.00 - 17.00
e-mail: pzfokregczestochowski@wp.pl

Konto bankowe:
Bank Ochrony Środowiska S.A.
Nr konta: 90 1540 1014 2101 7312 9194 0001

Zarząd Okręgu
Prezes
Jacek Kubczyk (e-mail: jacekkubczyk@op.pl)

Wiceprezesi
Eugeniusz Pradela (e-mail: epradela@poczta.onet.pl)
Ryszard Stefaniak (e-mail: ryszard.stefaniak@o2.pl)

Sekretarz
Grzegorz Zagórowicz (e-mail: grzegorzzagorowicz@op.pl)

Skarbnik
Roman Kubczyk (e-mail: roman1952@op.pl)

Członkowie Zarządu
Stanisław Klekowski (e-mail: sklekowski@wp.pl)
Edward Kubica (e-mail: edward.kubica@op.pl)
Włodzimierz Nocuń (e-mail: nocunwlodek@tlen.pl)
Maciej Wroński (e-mail: wroncky@gmail.com)

Komisja Rewizyjna Okręgu
Przewodniczący
Dariusz Lorek (e-mail: dariuszlorek@wp.pl)
Członkowie Komisji
Krzysztof Brzezina (e-mail: brzeziyogi@gmail.com)
Sebastian Ambroży ( e-mail: sebastian.ambroży@wp.pl)

Komisja Wystaw
Przewodniczący
Włodzimierz Nocuń (e-mail: nocunwlodek@tlen.pl)

Komisja Młodzieżowa
Przewodniczący
Maciej Wroński (e-mail: wroncky@gmail.com)
Członkowie Komisji
Małgorzata Wrońska (e-mail: malgorzatawronska@o2.pl)
Anna Andrzejewska (e-mail: aandrzejewska1@gazeta.pl)
Sebastian Ambroży (e-mail: sebastian.ambrozy@wp.pl)

Komisja Wyróżnień i Odznaczeń
Przewodniczący
Stanisław Klekowski (e-mail: sklekowski@wp.pl)

Okręgowe Kolegium Sędziów
Przewodniczący
Edward Kubica, sędzia klasy III, (e-mail: edward.kubica@op.pl)
Honorowy Przewodniczący
Jerzy Maciej Nowak (juror – senior), (e-mail: marinexfil@wp.pl)
e-mail: marinexfil@wp.pl Aspiranci
Dariusz Lorek (e-mail: dariuszlorek@wp.pl)
Roman Kubczyk (e-mail: roman1952@op.pl)
Grzegorz Zagórowicz (e-mail: grzegorzzagorowicz@op.pl)
Włodzimierz Nocuń (e-mail: nocunwlodek@tlen.pl)
Eugeniusz Pradela (e-mail: epradela@poczta.onet.pl)
Ryszard Stefaniak (e-mail: ryszard.stefaniak@o2.pl)
Jacek Kubczyk (e-mail: jacekkubczyk@op.pl)

Polska Akademia Filatelistyki PZF w Ciechocinku
Współzałożyciel i członek zwyczajny
Prof. zw. dr hab. Janusz Sztumski (e-mail: jsztumski@wp.pl)
Kandydat
Jerzy Maciej Nowak (e-mail: marinexfil@wp.pl)

Absolwenci Studium Filatelistyki PZF w Ciechocinku
Jerzy Maciej Nowak (e-mail: marinexfil@wp.pl
Dariusz Lorek (e-mail: dariuszlorek@wp.pl
Roman Kubczyk (e-mail: roman1952@op.pl)
Grzegorz Zagórowicz (e-mail: grzegorzzagorowicz@op.pl)
Dr Ryszard Stefaniak (e-mail: ryszard.stefaniak@o2.pl)

Rzeczoznawcy PZF
Grzegorz Zagórowicz - uprawnienie nr ewid. ZG PZF: 32/08 (e-mail: grzegorzzagorowicz@op.pl)
Jerzy Maciej Nowak - uprawnienie nr ewid. ZG PZF: 33/08 (e-mail: marinexfil@wp.pl)

Kluby Zainteresowań PZF
Klub Zainteresowań PZF "CZENSTOCHOVIANA" (data powstania: 16.04.2002 r.)
Prezes Rady Klubu
Grzegorz Zagórowicz (e-mail: grzegorzzagorowicz@op.pl)
Sekretarz
Jacek Kubczyk (e-mail: jacekkubczyk@op.pl)
Skarbnik
Stanisław Klekowski (e-mail: sklekowski@wp.pl)

Klub Zainteresowań PZF "PROWIZORIA" (data powstania: 28.09.2004 r.)
Prezes Rady Klubu
Eugeniusz Pradela (e-mail: epradela@poczta.onet.pl)
Sekretarz
Prof. zw. dr hab. Janusz Sztumski (e-mail: jsztumski@wp.pl)
Skarbnik
Stanisław Klekowski (e-mail: sklekowski@wp.pl)

Spotkania wymienne Spotkania filatelistów, numizmatyków, filokartystów i innych kolekcjonerów odbywają się w każdą środę (z wyłączeniem wakacji), w godz. 14.00 - 17.00, w Klubie "POLITECHNIK" przy ul. Armii Krajowej 23/25 w Częstochowie.

Kliknij >> TUTAJ << aby wyświetlić wszystkie informacje związane z Okręgiem Częstochowskim
umieszczone na stronach internetowych ZG PZF